Technologia laminowa szkła z zastosowaniem folii, tkanin oraz świateł LED.

Ciekłe kryształy nadkładane na szkło to najnowsza propozycja Szlifierni Szkła i Luster Andrzejewski. Metoda PA-LCD umożliwia tworzenie wygodnych przestrzeni w domu, pozwalając na zachowanie prywatność i zablokowanie dostępu promieni UV. Technologię laminową szkła stosuje się w drzwiach wejściowych, oknach, we wspólnych pokojach jako wewnętrzne dzielniki lub w łazienkach. To także pomysł na kreowanie nowej przestrzeni w pracy: biura, sklepy, okna w restauracji, show rooms, sale konferencyjne, sale diagnostyczne i szpitale.

Nasza najnowsza włoska maszyna pozwala na trwałe zgrzanie dwóch szyb i umieszczenie pomiędzy nimi wszelkich materiałów - folii, tkanin, papieru, liści, koronek, piór, map, grafiki, plakatów itp. W dalszej obróbce tafle mogą być wykorzystane jako szklane blaty, przepierzenia, parawany, obrazy oraz wszelkie inne szklane formy zdobione i użytkowe.

 

Laminowa technologia wykańczania szkła daje niesamowite wrażenie w miejscach, gdzie koniecznością staje się powstrzymanie promieni słonecznych lub rozświetlenie wnętrza przy pochmurnej pogodzie.